kredyty

W celu uzyskania najlepszych wyników
pracujemy w oparciu o 6 etapów

1.

Zbadamy zdolność
kredytową

4.

Pomagamy kompletować
dokumenty

2.

Porównamy oferty
wielu Banków

5.

Nadzorujemy prawidłowy
przebieg procesu kredytowego

3.

Wspólnie wybierzemy
najlepszą ofertę

6.

Nie pobieramy opłat
za nasze usługi

O NAS

kredytNasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firm ,którym zależy na obniżeniu kosztów ubezpieczeń oraz rat kredytowych ,porównaniu różnych wariantów, odpowiadamy na wątpliwości i szukamy rozwiązań celem uzyskania zadowolenia naszych klientów. W swoim portfelu posiadamy największy wybór Towarzystw ubezpieczeniowych, banków i instytucji pozabankowych na rynku gorlickim tak aby każdy trafiając do nas otrzymał najkorzystniejszą ofertę finansowania oraz ubezpieczenia ,zarówno zwykłego OC jak również AC, NNW, ubezpieczenia domów, gospodarstw rolnych, życia, podróży oraz wielu innych cennych dla nas rzeczy. Do naszych klientów zawsze podchodzimy indywidualnie, zapewniamy całoroczną opiekę, oraz służymy radą i pomocą. Aktywnie podchodzimy do klienta i potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku. Etyka i profesjonalizm to najwyższe wartości jakie wyznajemy, tworzymy relacje oparte na otwartości zaufaniu, szacunku i dyskrecji.

Drogi kliencie jeśli nam zaufasz, my ze swojej strony możemy zapewnić pełne wsparcie merytoryczne, pomoc w sprawnym poruszaniu się po trudnym rynku ubezpieczeniowo-finansowym tak by nasza współpraca była jak najbardziej owocna a wykupione ubezpieczenia spełniały oczekiwania i nie zawiodły gdy będą najbardziej potrzebne.

Zapraszamy do współpracy !

Kredyty BANKOWE

Jeśli Potrzebujesz sfinansować swoje potrzeby lub spłacić posiadane kredyty nowym kredytem i płacić mniejszą ratę lecz brakuje zdolności kredytowej zgłoś się do naszego biura celem omówienia możliwości kredytowania, każda sytuacja wymaga indywidualnego podejścia.

Obecnie większość pożyczkobiorców ma problem z wyborem Banku/instytucji do której powinien udać się aby otrzymać najlepszą ofertę finansowania dla siebie. Najtańsze, kredyty w jednym miejscu są właśnie u nas, współpracujemy z kilkunastoma Bankami. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu szybko i skutecznie uzyskać kredyt na dobrych warunkach. Nasze doświadczenie oraz kontakty zapewniają, że znajdziemy Państwu ofertę najszybciej, i najkorzystniej.

Służymy także pomocą w sytuacjach, gdy klient spotyka się z decyzją odmowną bezpośrednio w banku.

Pomożemy:

a) obliczyć zdolność kredytową
b) wypełnić wymagane dokumenty
c) wyjaśnić różnicę między przedstawionymi ofertami
d) wybrać najlepszy kredyt bądź najkorzystniejszą pożyczkę
e) refinansować stary kredyt na nowy, tańszy, lepszy
f) skonsolidować kilka kredytów w jeden, tańszy

Kredyty KONSOLIDACYJNE

Jak działa KONSOLIDACJA?
WIELE zobowiązań w kilku miejscach
konsolidacja

Kredyty POZABANKOWE

Kiedy sięgnąć po pożyczkę pozabankową?, najczęściej gdy brakuje zdolności kredytowej na finansowanie w bankach lub mamy niekorzystne wpisy w BIK-u, wtedy sprawdzają się doskonale instytucje pozabankowe, w naszej ofercie znajda państwo pożyczki od 200zł do   nawet 3000 000 zł

Proponujemy analizie finansową i możliwość zwiększenia swojej zdolności kredytowej i usunięcia wpisów negatywnych z BIK/BIG tak by finalnie mieć możliwość zaciągania kredytów bankowych.

Atuty naszej oferty:

- Zwiększenie zdolności kredytowej
- Czyszczenie negatywnych wpisów w BIK/BIG
- Finansowanie osób firm z zajęciem komorniczym, administracyjnym

Kredyty SAMOCHODOWE

Możliwość sfinansowania zakupu samochodu nowego lub używanego (do 13 lat), okres kredytowania do 120 miesięcy (samochody używane do 10 lat  - 96 miesięcy, samochody używane 10-13 lat  - 60 miesięcy), do kwoty 100 000 zł netto nie jest wymagana wpłata własna, a oprocentowanie wynosi od 5,49%.

Co kredytujemy?

- nowe i używane samochody osobowe lub dostawcze do 3,5T,
- nowe i używane samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy, autobusy i inne, motocykle,
- nowe motorowery i skutery,
- pojazdy sprzedawane przez autoryzowanych dealerów, komisy samochodowe lub osoby prywatne,
- pojazdy sprowadzone z zagranicy, niezarejestrowane w Polsce.

Kontakt:

Gorlickie Centrum Finansowe
ul.legionów 13
38-300 Gorlice

tel.: 604 963 600
E-mail: gorlickie.centrum.finansowe@gmail.com